dajte
o sebe
vedieť.

dajte
o sebe
vedieť.

Profesionálne grafické služby

Grafický dizajn je veľmi komplexný pojem, ktorého výstupom musí byť niečo zároveň pekné a efektívne. Každá grafika, ku ktorej prikladáte svoje logo, služby a produkty musí v potencionálnych klientoch vyvolávať pocit, že sa po iných spoločnostiach obzerať nemusí, že našiel, čo hľadal a čo potrebuje. Vy viete, čo potrebujete a my to vieme previesť do vizuálnej podoby. 

Grafické služby

Zviditeľnite sa na trhu. Predbehnite konkurenciu!

Návrh loga a firemná identita

Vytvárame logá, ktoré rozprávajú o Vašej spoločnosti. Pri spolupráci použijeme všetky od Vás získané informácie a do výslednej podoby ich vložíme s veľkou dávkou fantázie.

Silná spoločnosť má v drvivej väčšine prípadov vlastný dizajn, ktorý by si s ňou ľudia spájali aj v prípade, že naň nedajú svoje logo.

Aj to zahŕňa pojem “firemná identita”. Je to istá dlhodobá stratégia, tak dizajnová, ako aj marketingová, ktorej cieľom je odlíšiť Vás od konkurencie – nadobro!

Grafické služby pre použitie online

Digitalizácia sa prejavuje čoraz viac aj v profesionálnom živote. Uvedomujeme si, aké dôležité je byť prítomní na sociálnych sieťach, mať webstránku,.. Ba dokonca začína mnoho ľudí až pochybovať o serióznosti spoločnosti, keď ju nevie nájsť na Internete.

Je preto dôležité “vyzerať dobre” aj online. Pripravíme Vám podklady pre online použitie – bannery, slidery, podklady pre platenú propagáciu ako Google Ads, Facebook Ads, skratka, všetko pre online marketing.

Grafické služby pre tlač

Či už máte záujem o vizitky, samolepky, letáky, bannery, plagáty, reklamné predmety, ako tričká, hrnčeky, podložky pod myš,… alebo billboardy, bigboardy, alebo akúkoľvek inú plochu, vyhovotíme Vám grafický návrh presne na mieru

Aktívna spolupráca je u nás samozrejmosťou, budeme s Vami komunikovať, pripravovať a posielať návrhy až kým nebudete 100%-ne spokojní. 

Prenájom reklamných plôch, tlač a montáž

Grafickým návrhom to u nás nekončí. Vieme Vám zabezpečiť aj vyhotovenie reklamných materiálov – ponúkame maloformátovú, ale aj veľkoformátovú tlač, prenájom reklamných plôch (billboardy, bigboardy, infotabule, LCD reklamu v Zdravotnom stredisku HARMÓNIA a ďalšie), montáž a výlep reklamného materiálu (na výklady, vozidlá, …) a viac. Pre upresnenie nás prosím kontaktujte.

V skratke, čo Vám navrhneme Vám vieme aj vyhotoviť. Všetko na jednom mieste, pohodlne a rýchlo.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať a vypýtať si nezáväznú cenovú ponuku pre Váš projekt.

Kontakt

Dôverovali nám aj:

logo best360

BEST4 s.r.o.
Nemešsegská 6331/5
929 01 Dunajská Streda
IČO: 50 220 560
IČ DPH: SK2120218254

Posledné z blogu:
Ako používať Greenpass?

Spojte sa s nami

+421 915 054 064
info@best360.sk

Dôverovali nám aj:

logo best360

Posledné z blogu:
Ako používať Greenpass?

BEST4 s.r.o.
Nemešsegská 6331/5
929 01 Dunajská Streda
IČO: 50 220 560
IČ DPH: SK2120218254

Spojte sa s nami

+421 915 054 064
info@best360.sk

Go to top